Wirtualny Spacer Galeria OPINIE
NEWSLETTER
SALE KONFERENCYJNE I BANKIETOWE

Pokoje dla Biznesu

Zapraszamy również do indywidualnych rozmów o podjęciu współpracy w zakresie wynajmu pokoi hotelowych dla pracowników, którzy korzystają regularnie z usług hotelowych.

W całym hotelu jest dostępny internet WI-FI, każdy pokój ma wygodne biurko do pracy, a w cenie pokoju hotelowego jest codzienne śniadanie, oraz dostęp do części Wellness i sali Fitness, gdzie można wygodnie wypocząć po ciężkim dniu pracy.

Hotel Arkas posiada 33 pokoje TWIN (2 osobne łóżka) oraz 10 pokoi Double (1 duże łóżko).
Dodatkowo oferujemy 2 Apartamenty oraz 2 Apartamenty de Luxe, każdy posiada dużą łazienkę z wanną, sypialnię z TV '32 oraz salon z TV '40.

Przy stałej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów, dzięki którym ceny zawsze są stałe i niezmienne, co gwarantuje stabilizację w obliczeniach kosztów.

Zachęcamy do konktaktu w celu uzyskania bliższych informacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z rekomendacjami od naszych partnerów oraz uzyskanymi wyróżnieniami i nagrodami - dostępne w Nagrody i Rekomendacje.

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.